Перші кроки до вершин педагогічної майстерності

18 жовт. 2016
18 жовтня 2016 року у ЗНЗ І – ІІ ступенів №8 відбулося практичне заняття Школи молодого вчителя.

Відповідно до плану роботи НМЦ управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради зі стажистами та молодими вчителями на 2016-2017 навчальний рік 18 жовтня 2016 року у ЗНЗ І – ІІ ступенів №8 відбулося чергове засідання Школи молодого вчителя  - практичне заняття на тему «Перші кроки до вершин педагогічної майстерності».

Захід мав на меті ознайомити учасників заняття з особливостями адаптації молодих учителів до умов роботи в навчальному закладі. Молоді вчителі отримали змогу удосконалити навички ведення шкільної документації, поглибити знання про нормативно-правове забезпечення навчально-виховного процесу, як необхідну складову для успішної координації роботи педагога.

Методист НМЦ управління освіти, молоді та спорту міської ради Гейко Світлана Іванівна ознайомила присутніх з планом роботи засідання та скоординувала дії молодих фахівців у творчій лабораторії вчителів закладу та учасників практичного заняття.

Адміністрація закладу, в особі директора Косяк Т.А. та заступника директора з навчально-виховної роботи Злочевського А.М., ознайомили вчителів з історією закладу та особливостями його роботи над реалізацією методичної проблеми.

Молоді фахівці мали змогу відвідати відкритий урок літературного читання в 3 класі, на якому вчитель початкових класів Семенова І.М. продемонструвала майстер-клас роботи з художнім твором. Під час творчої лабораторії учасники заняття вчилися аналізувати урок, ознайомилися з особливостями ведення шкільної ділової документації. Голова шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів Гурська О.П. з презентацією «На допомогу молодому вчителю» поділилася власним досвідом  викладання в початковій школі, звернула увагу на зміни в навчальній програмі.

Голова міськкому профспілки працівників освіти і науки України Слєта Віра Яківна звернулася з напутнім словом до педагогів, пояснила роль профспілкового комітету в житті молодого фахівця та побажала гідної оцінки й зростання престижу нелегкої праці Педагога.

Під час «Круглого столу» усі присутні поділилися позитивними враженнями від творчої співпраці молодих колег та досвідчених педагогів, побажали успіхів та якісних результатів у звершеннях на педагогічній ниві.