Правила прийому до закладу

Шановні батьки майбутніх першокласників!

На виконання п. 7 р.1 Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 року № 367, розпорядження начальника управління освіти Олександрійської міської ради від 02.10.2023 року № 04 «Про прийом документів до першого класу 2024-2025 навчального року», з метою забезпечення права дітей на освіту
з о1 листопада 2023 року розпочато прийом заяв для зарахування до першого класу 2024/2025 навчального року, який буде здійснюватися до 31.05.2024 року:

Прогнозована кількість класів Кількість учнів у класі
(визначена Законом України "Про повну загальну середню освіту")
Кількість поданих заяв Кількість вільних місць
1 1 30 07 23

Прийом дітей до першого класу нашого закладу здійснюється відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року №367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти".
Детально ознайомитися з умовами прийому до навчального закладу можна за посиланням "У перший клас - за новими правилами"
Для першокласників створені умови для навчання та відпочинку згідно з Державними санітарними правилами та відповідно вимог Всеукраїнської акції "Дай руку, першокласнику." Це навчальна кімната, ігрова кімната, внутрішній туалет, їдальня, де є гарячі страви та різноманітна якісна випічка.
Зарахування до закладу здійснюється відповідно до наказу директора, що видається на підставі заяви одного із батьків дитини, поданої особисто (з пред'явленням документа, що посвідчує особу заявника) та за зразком згідно з додатком 1 до Порядку.
До заяви додаються:
- копія свідоцтва про народження дитини;
- оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду" (наказ МОЗ від 16.08.2010 року №682);
- копія або оригінал висновку ІРЦ або ПМПК (за наявності);
- копія одного з документів одного з батьків дитини для підтвердження місця проживання.