Маленький крок до інклюзивного суспільства

19 бер. 2021
Учасники освітнього процесу ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8 Олександрійської міської ради долучилися до заходів в рамках чергової річниці Всесвітнього дня з синдромом Дауна

У грудні 2011 року Генеральна Асамблея ООН оголосила Всесвітній день людей з синдромом Дауна, який щорічно відзначається 21 березня. Цього дня в усьому світі організовуються заходи та події, спрямовані на підвищення обізнаності громадськості та включення в суспільство «сонячних людей».

З метою привернення уваги суспільства до проблем людей з синдромом Дауна учасники освітнього процесу ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8 теж долучилися до заходів в рамках чергової річниці Дня. У закладі проведено акцію «Подаруй іграшку дитині з особливими потребами». Зібрані подарунки були передані родині Слівець.

У першому класі проведено виховну годину «Твори добро», під час якої учні розповіли про свої добрі справи та гуманне ставлення до людей з особливими потребами.  Маленькі учасники освітнього процесу долучилися до щорічного міжнародного флешмобу «Lots of Socks»та підтримали «сонячних діток», одягнувши різнокольорові шкарпетки, щоб зрозуміти, як живуть люди з цією проблемою під пильними поглядами суспільства.

Організатори та учасники заходів переконані, що спільно проведений час є обопільно важливим, адже формує сприятливе середовище для всіх і допомагає дітям формувати цінності, розвиває особистість, виховує повагу до прав людини.

Проявляйте доброту, розуміння до людей з особливими потребами, не будьте байдужими до чужих проблем!