Різні можливості - рівні права

5 трав. 2021
Учасники освітнього процесу ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8 долучилися до творчих занять для дітей міста із Синдромом Дауна та аутизмом

5 травня - Міжнародний день боротьби за права осіб з інвалідністю, людей, які як ніхто, потребують підтримки оточуючих. Ці люди, діти є повноцінними членами суспільства, однак часто їх права порушуються більше, ніж права інших людей. І це не повинно залишатися без уваги, оскільки демократичне суспільство не сприймає дискримінації за будь- якими ознаками.
Жодна категорія громадян не повинна залишатися без уваги влади, суспільства, громадських організацій незалежно від релігії, стану здоров'я та матеріального стану.
Тим часом, люди та діти з інвалідністю не обмежені у своїх здібностях, талантах і прагненні до самовираження, хоча можуть бути обмежені фізично. Саме тому учасники освітнього процесу ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8 долучилися до творчих занять для дітей міста із Синдромом Дауна та аутизмом.

Фотозвіт із заходів можна переглянути за посиланням:
"Різні можливості - рівні права"