Останній дзвоник - 2021

31 трав. 2021
31 травня 2021 року пролунав останній дзвоник на подвір'ї ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8, який сповістив про закінчення чергового навчального року

Останній дзвоник 2020-2021 навчального року пролунав на подвір’ї ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8.

Цьогоріч це не лише урочиста лінійка для випускників, а й цілий букет різноманітних заходів для школярів, під час яких вони згадали миттєвості шкільного життя, помріяли про недалеке майбутнє, поділилися враженнями від навчання та відпочинку.
Разом зі своїми класними керівниками діти взяли участь у розважально-ігровій програмі «Останній дзвоник пролунав – відпочинку час настав», квесті «Миті щасливого дитинства», святковій програмі «Зоряний час», годині спогадів «Ось і стали ми на рік дорослішими», освітньому пікніку «21 дитяча мрія», колажі спогадів «Ще один рік, як стрічка… кінофільму про 175 днів» та інших заходах, від яких отримали незабутні враження.

Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

Для багатьох школярів дзвоник сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень.
Тож бажаємо вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання у 2021-2022 навчальному році!