Правила користування бібліотекою

1. До бібліотеки загальноосвітнього навчального закладу записуються всі учні закладу без пред’явлення документу.

2. Діти та підлітки до 14 років, які не навчаються в закладі записуються до бібліотеки на підставі документа, який пред’являють їхні батьки, установи та особи, під наглядом яких перебувають діти.

3. У разі зміни місця проживання користувач повинен негайно повідомити про це бібліотеку у 10-денний термін.

4. Користувачі мають право одержати для опрацювання поза бібліотекою одноразово не більше 5 документів терміном до 14 днів.

5. Термін користування новими надходженнями, документами підвищеного читацького попиту, періодикою може бути зменшено до 10 днів.

6. Рідкісні та цінні документи, довідкові видання видаються для користування тільки у читальному залі.

7. Користуючись документами з бібліотечного фонду, читач повинен дбайливо ставитись до них.

8. Кожний документ, виданий на абонементі, фіксується у читацькому формулярі і підтверджується підписом користувача.

9. Користувачі мають право виносити документи за межі бібліотеки, якщо вони записані у формулярі.

10. Термін користування на прохання користувача може бути продовжений, якщо на них відсутній попит інших користувачів.

11. Користувач, який втратив чи пошкодив документ з фонду бібліотеки, повинен замінити його аналогічним чи іншим документом, визнаним рівноцінним, або відшкодувати його ринкову вартість. Розмір відшкодування визначається бібліотекою.

12. За втрату або псування документа з фонду бібліотеки неповнолітнім користувачем відповідальність несуть його батьки, або особи, під наглядом яких він перебуває.

13. Користувач, який порушує правила користування бібліотекою, позбавляється права відвідувати її на 1 місяць.

14. Користувачі у бібліотеці повинні дотримуватися тиші.

15. Документи, одержані з фондів бібліотеки, користувач повинен повертати в установлені терміни.