Семінар - практикум для бібліотекарів

28 жовтня 2014 року в ЗНЗ I - II ступенів № 8 Олександрійської міської ради відбувся черговий міський семінар–практикум для бібліотекарів «Шкільна бібліотека - запорука успішного навчання».

Метою семінару було ознайомити учасників заходу з роботою шкільної бібліотеки щодо створення сприятливих умов для творчої активності учнів; її роллю у вихованні відповідальної особистості, здатної до самоосвіти і саморозвитку, яка вміє використовувати набуті знання й уміння для творчого вирішення проблем.

У роботі міського семінару-практикуму взяли участь методист управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради Пащенко Л.Д., заступник директора МЦБС з питань обслуговування дітей Овдієнко Л.В., бібліотекарі загальноосвітніх навчальних закладів міста, майстриня з декоративно-ужиткового мистецтва (художня вишивка) Колісник Л.Ю.

Семінар розпочався з вітального слова директора ЗНЗ І - ІІ ступенів № 8 Косяк Т.А. та презентації на тему «Шляхи реалізації мети закладу».

Бібліотекар закладу Григор’єва С.К. провела бібліотечний урок-гру «Подорож у Країну Знань», в якому взяли участь команди учнів 6-7 класів. Цей захід був побудований в ігровій формі, де школярі активно та з захопленням виконували завдання, демонструючи свої творчі здібності та знання здобуті в навчанні.

Учасники семінару відвідали шкільну бібліотеку, ознайомилися з роботою та діяльністю бібліотекаря Григор’євої С.К. на веб-сторінці шкільного сайту.

До інформаційної вітальні завітала майстриня декоративно–ужиткового мистецтва Колісник Л.Ю. з виставкою власних робіт «У кожній вишивці – життя».

Семінар пройшов на високому рівні, учасники змогли поділитися враженнями, здійснити обмін досвідом, взяти для себе нове, цікаве, корисне.