Нашого цвіту по вcьому світу

Місютін Григорій Анатолійович – чемпіон ХХV Олімпійських ігор у Барселоні, шестиразовий чемпіон світу, володар кубка Європи, Заслужений майстер спорту міжнародного класу, неодноразовий чемпіон Європи зі спортивної гімнастики, бронзовий призер Олімпійських ігор у Атланті, удостоєний відзнаки Президента України Л.Д.Кучми (зараз проживає у Німеччині).

Бабіч Віктор Васильович – Заслужений артист Росії, артист Псковського академічного театру драми імені О.С.Пушкіна, нагороджений медаллю Пушкіна у 2002 році.

Шапаро Вероніка – (літературний псевдонім Любов Воронова), ще у школі закохалася в поезію, особливо їй були до вподоби короткі вірші, мініатюри. Щедрівки, колядки, складені нею в дусі українського фольклору, живуть і досі

Турбаївський Віталій Віталійович – перший тренер свого сина Володимира Турбаївського, шестиразового чемпіона України, бронзового призера світу, чемпіона Росії з триатлону.

Музиченко Анна Володимирівна – випускниця школи, учениця Н.Болотнікової, директора Палацу школярів та молоді імені О.Шакало, володар гран-прі конкурсу молодих вокалістів "Олександрійська зірка 2002".

Верпека Михайло Спиридонович – ведучий викладач з музичних інструментів Олександрійського училища культури. Закінчив Кіровоградське музичне училище, Харківський інститут культури (тепер Академія мистецтв). Його випускники працюють у різних закладах культури і мистецтва. Серед них – лауреати, дипломанти регіональних, українських і міжнародних конкурсів.

Кулішов Віктор Васильович – вчитель фізкультури, тренер збірної команди школи з баскетболу, яка під його займала призові місця у місті та області.

Швидка (Доманіцька) Вікторія – керівник танцювального ансамблю "Усмішка" міського Палацу школярів та молоді, виступи цього ансамблю відомі далеко за межами України.

Біловербенко Валентина – перший диктор міського телебачення.

Мікула Віктор – відомий модельєр у місті та області.

Ельбазов Володимир Семенович – учитель-методист, спеціаліст вищої категорії ЗНЗ І – ІІІ ступенів №15 міста Олександрії.

Холохоленко (Прошина) Тетяна Григорівна – заступник головного лікаря з питань лікувальної роботи районної лікарні міста Олександрії.

Салівоник (Маняхіна) Наталія Миколаївна – завідувач міським дитячим садком №25, відомим у місті, області своїми досягненнями у вихованні підростаючого покоління.

Маняхін Володимир Миколайович – військовий, полковник Збройних Сил України, працівник Міністерства оборони України, начальник планово-організаційного відділу управління кадрами (місто Київ).

Франко Вікторія Андріївна – суддя (місто Кіровоград).

Баглюк Наталія – завідуюча відділом соцзабезпечення (місто Дніпропетровськ).

Самофалова Н.Ф. – головний інженер заводу молочної продукції (місто Черкаси).

Григор’єва Н.О. – завідуюча перукарнею "Улыбка Урала" (місто Челябінськ, Росія).

Тарасенко П.І. – завідуюча психо-неврологічної лікарнею (місто Дніпропетровськ).