Життя, присвячене школі

Пам 'ятай, що Батьківщина – це твоя колиска,
твій дім, джерело твого щастя. Це земля твоїх предків,
на якій пролито багато крові й поту.

(В. О. Сухомлинський)

Згадаймо поіменно тих, кого вже немає серед нас, але хто живе в добрих справах школи, в серцях випускників

Пан Селіванов (меценат) – на власні кошти побудував школу.
Будак Л.І. – один із перших завідувачів (до революції 1917 року).
Григор І.І. – завідувач школою у перші роки після революції.
Олексієва Т.О. – завідувачка школою в роки перед Великою Вітчизняною війною.
Шевченко Ф.І. – завідувач школою перед Великою Вітчизняною війною та в перші роки після війни.
Адамчик Є.С. – завідувачка школою після війни, ініціатор створення шкільної бібліотеки.
Лозовий Г.П. – перший післявоєнний директор школи, учасник Великої Вітчизняної війни, організатор відбудови школи, посадки фруктового саду при школі силами учнів-переростків, батьків. Домігся переходу школи до статусу семирічної.
Борисенко І.Т. – другий директор, учасник Великої Вітчизняної війни, почав добудову класних кімнат.
Мордвінов М.М. – перший заступник директора з навчально-виховної роботи, учасник Великої Вітчизняної війни, друг майора Вєтрова, що рятував Варшаву від знищення (під час війни). На високому рівні організатор патріотичного виховання учнів.
Фоменко В.А. – заступник директора з навчально-виховної роботи, продовжувач справи свого попередника.
Афанасьєв П.П. – учасник Великої Вітчизняної війни, вчитель музики та співі, автор музики і слів шкільної пісні „Біля восьмої школи, на Березівці”.
Повалій О.А. – вчитель української мови та літератури, парторг школи.
Закохайло В.А. – керівник підприємства-шефа, що надавало велику допомогу в будівництві школи.
Буніна Р.О. – ведучий учитель математики.
Позовна Т.І. – учитель фізики, організатор першого фізичного кабінету.
Майборова А.С. – ведучий учитель історії, керівник класу, неодноразовий переможець у соціалістичному змаганні.
Турбаївський І.П. – учитель математики, організатор шахових змагань між учителями та учнями.
Кравцова Є.В. – вчитель початкових класів у підшефному селі Березівці (куди ходили пішки), де було 2 класи.
Варченко О.Г. – учасник Великої Вітчизняної війни, перший завгосп, добудова і ремонт школи – ці справи були на його плечах.
Булдович Л.П. – учасник Великої Вітчизняної війни, завгосп, що продовжив справу будівництва (проведено воду, відремонтовано котельню).
Турбаївський В.П. – учитель фізкультури, ініціатор будівництва спортзалу. Разом з учнями заклав спортивні майданчики. Організатор туристичних походів. Автор нестандартного обладнання у спортивному залі. Перший тренер-учитель фізкультури Олімпійського чемпіона зі спортивної гімнастики Місютіна Г.А.
Лазаренко М.П. – учитель російської мови та літератури, організатор музичних заходів.
Крячко Н.М. – ветеран праці, вчитель початкових класів, неодноразово нагороджена за високу якість знань своїх учнів.
Константінова Н.М. – незмінна старша піонервожата, великий організатор змагання між класами, піонерськими загонами за звання кращого. Під її керівництвом школа була першою в організації тимурівської роботи. Вчитель російської мови та літератури.
Сахно М.М. – ветеран праці, вчитель початкових класів.
Гавриленко І.П. – директор школи, що почав будівництво 4-х класних кімнат, спортивного залу, майстерні, їдальні. Останні роки життя відомий у місті Олександрія Кіровоградської області як керівник лікувального центру Української Народної Академії Бутейка.
Турбаївська В.А. – ветеран праці, спочатку учениця, а після війни – вчитель початкових класів, наставник молодих учителів, незмінний керівник методичного об’єднання вчителів початкових класів.
Корлюк Ю.П. – випускник школи, незмінний капітан збірної школи з баскетболу, яка завжди на міських змагання тримала першість. Загинув у Афганістані під виконання інтернаціонального обов’язку.